Kod Adı:Afacanlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kod Adı:Afacanlar

Afacan hayranlarının sitesi!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Discord Server

Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın

5 posters
YazarMesaj
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

Rep Puanı : 9

Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Empty
MesajKonu: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:00 am

arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır afacanlar yok.yeni sezon bölümleri gelecek denirken eski sezon bölümleri bile yayınlanmaz oldu.bizde afacanlar fanı olarak buna bişiler yapmamız lazım bnim bir tavsiyem var

öncelikle bizim yapmamız gereken cartoon network ün resmi sitesinden bize ulaşın bölümünden afacanların geri gelmesini istediğimiz onlara mesaj ile iletmek herkes iletirse belki ciddiye alırlar biz ulaşına ulaşmak için http://www.cartoonnetwork.com.tr/?section=contactus adresine girin. Konu Başlığı hep "Afacanlar Tekrar yayınlansın" olsun.mesaja istediğinizi yazarsınız ayrıca tek mesaj yollayarak çözemeyeceğimiz için sahte isim ve e-posta ile bir daha yollayalım.binlerce izleycisi var bu kanalın biz ise 150 kişilik bir siteyiz onun için tek mesajla sorunu çözemeyiz herkes en az 10 mesaj falan yollasın isimlerini değiştirerek. hep yollayalım sonunda pes ederler zaten.lütfen bu sitedeki arkadaşlarda bunu yapsın.ayrıca başka çözümbiliorsanız yazın.onu da deneyelim
http://smackdownfunclub.eniyiforum.net
mikan98
Moderatör
Moderatör
mikan98

Rep Puanı : 6

Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Empty
MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 9:34 am

yooo kaldırılmadı gece geç saatde yayınlanıyor
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 7:06 pm

4.30 da yayınlanıyordu bir ara sanırım yine kaldırdılar 4.30 da kim izler ayrıca bir sürü sezon kaldı onları yayınlasınlar artık
number one
Süper Üye
Süper Üye

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:44 pm

evet dostum 6 sezonmu ne var ve bir planım daha var fakat burada knd den başka çizgifilmleri sevenler olduğu için açık konuşamıyom o yüzden msn ni yaz ben seni eklicem tammammı orda ben sana planı geniş kapsamlı anlatırım
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:45 pm

kapsamı budur şu an herkes knd izleyen arkadaşlarına fln http://www.cartoonnetwork.com.tr/?section=contactus adresine mesaj atmalarını sölesin herkes en az 10 mesaj atsın. Başka fikirleri olan
devılsfree@hotmail.com u ekleyebilir.
nigel
Super Mod.Super Mod.
nigel

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:37 pm

Afacanlar ın yeni sezonu ne zaman gelecek ve ne zaman hafta içi yayınına devam edecek ben böyle yazdım birde numarasını aradım arıycaklar sonra da afacanların yeni sezonunu söyliycem ve hafta içi yayınını
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:47 pm

teşekkürler nıgel herkes böyle yapaarsa tekrr yayına girmiş olur belki yeni sezonları bile gelr
nigel
Super Mod.Super Mod.
nigel

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:49 pm

ö.d bunu afacanları sevdiğimden ve yeni sezonlarını görmek ve son olarak bu sitenin değerini kurtarmak adına yaptım
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:53 pm

bende cn'ye mesaj attım cvp gelmedi herkes atarsa belki gelir
nigel
Super Mod.Super Mod.
nigel

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:54 pm

ben cevap gelmezse diye telefonla da aradım ztn
numbuh two
Admin
Admin
numbuh two

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 2:55 pm

nigel demiş ki:
ben cevap gelmezse diye telefonla da aradım ztn

cevap olarak ne dediler ?
nigel
Super Mod.Super Mod.
nigel

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:25 pm

onlar birkaç dakika yada saat sonra arıycaklarmış
number one
Süper Üye
Süper Üye

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:26 pm

aradılarmı
mikan98
Moderatör
Moderatör
mikan98

Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 12:10 pm

bana göre kaldırılması güzel olurdu ama halen yayında Sad
number one
Süper Üye
Süper Üye

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:23 pm

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN niye kaldırılması güzel olurdu başka sevenlere var ozmn bakuganda kaldırılsın alah alah yav ben küresel afacanları kuruyom türkiyenin her yerinden hatta dünyanın her yerinede msj atcam oldumu ben sektör v nin başkanıyım herkezin kendi şehrine afacanlar kurmasını istiyorum lütfen hiddetli bir biçimde vede üşenmeden yazdıklarımı ciddiye alırsınız her şehire bir sektör lazım bnce izmirin sektörü kuruldu Sektör V dir.Bu aradada mikan 98 başka kişilerin msjları senin için önemli olmayabilir ama benim için o denli önemli tmmı birazda insanların görüşünü al derim ben sana böle tek yaşarsan çok çabuk yıpranırsın haberin olsun.HAYIRLI OLSUN YAPTIĞIMIZ ŞEYLER AFACANLARIN 01.10 DE YAYINLANMASINI SAĞLADI HEREZİN KLAVYESİNE SAĞLIK MSJ ATMIŞSINIZ İYKİ
YAKINLARDA DOĞUM GÜNÜ OLAN VARSA DOĞUM GÜNÜNÜZÜ KUTLARIM BU ARADA MİKANIN NEDEN BÖLE KONUSTUGUNU BİLİOM KIZLAR DAHA ÇABUK ERGEN OLUR BU YÜZDEN ARTIK O BİR ERGEN O YÜZDEN YAPIOR BUNLARI
LÜTFEN CİDDİYE ALIN BN CİDDİYE ALDIM AĞAÇ EVİMİZ VAR KENDİ YAPTIĞIMIZ SİLAHLARIMIZ VAR VB ŞEYLER İŞTE NERDEYSE AFACANLARDAKİ HERŞEYİMİZ VAR BAŞLAYIN BNCE BU PROJEYE ÇOCUKLARIN HAKLARINI KORUYUN UMARIM BUNUN HEPSİNİ OKUMUŞSUNUZDUR YAZDIKLARIMI DİKKATE ALIN.
nigel
Super Mod.Super Mod.
nigel

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 12:39 pm

olmadı aramadılar Crying or Very sad
kuki sanban kuki
Üye
Üye
kuki sanban kuki

MesajKonu: Geri: Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın   Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 11:49 pm

afacanlar yayınlanıyor cumaratesi ve pazar günleri saat 9:50'de bazen daha geçte veriyorlar

Kod Adı:Afacanlar yayından kaldırıldı tekrar yayına girmesi için her şeyi yapalım lütfen herkes baksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afacanlar Sitem